DR. JOHN F. DEMARTINI 

VERTYBIŲ FAKTORIUS

ĮKVEPIANČIO IR PILNAVERČIO GYVENIMO PASLAPTIS

DR. JOHN F. DEMARTINI

VERTYBIŲ FAKTORIUS

ĮKVEPIANČIO IR PILNAVERČIO GYVENIMO PASLAPTIS

Koks yra svarbiausias žingsnis, kurį galite žengti, kad pradėtumėte gyventi gyvenimą, apie kurį visada svajojote?

Galbūt manote, kad atsakymai gali būti: pradėkite taupyti pinigus, susiraskite geresnį darbą, susiraskite sielos draugą arba pagerinkite savo santuoką, daugiau keliaukite

Tokie sprendimai gali pasiūlyti laikiną pasitenkinimą, tačiau nė vienas iš jų negali suteikti tikros, ilgalaikės pilnatvės ar padėti pasiekti unikalų gyvenimo tikslą.

Šiandien esame begalo dėkingi pristatydami trečiąją Dr. John Demartini knygą lietuvių kalba - Vertybių Faktorius: Įkvepiančio ir Pilnaverčio Gyvenimo Paslaptis. 

Šioje knygoje jūs atrasite:

Kiekvienas asmuo susiduria su sunkumais gyvenime. Kai kuriais atvejais mes šiuos sunkumus priimame kaip pamokas ir juos įveikiame, ir kai kurių sunkumų bijome ir vengiame. Perskaitę knygą jūs suprasite kodėl mes vengiame sunkumų ir kaip juos įveikiant išmokti svarbiausias pamokas.
Kas yra gyvenimo esmė, kodėl mes jos ieškome ir dažnai nerandame? Tai yra vienas svarbiausių klausimų kuriuos žmogus užduoda sau. Kai kuriems pavyksta atrasti savaime, o kitiems atrasti savo gyvenimo esmę sunkiau. Šioje knygoje rasite atsakymus į šiuos svarbius klausimus.

Kaip atrodytų tavo gyvenimas kupinas meilės ir kilnios misijos, pažadinto genialumo, įkvepiančios karjeros, vis didėjančios finansinės grąžos bei socialinės įtakos, nuostabių santykių ir dienų kupinų energijos? Tai yra pilnaverčio gyvenimo paslaptis, kuri atskleidžiama šioje knygoje.
Saviugdos kelyje tenka perskaityti daugybę knygų, ir dažnai pastebime, kad informacija kartojasi. Dr. Johno Demartini’o metodai leis naujai ir visai kitu kampu pažvelgti į pasaulį bei nuodugniai pažinti save.
-Arnas Markevičius
Netikėtai atrastas J. Demartini’s man tapo tikra kelrode žvaigžde siekiant asmenybės tobulėjimo. Kai taikydamas J. Demartini’o metodiką ir praktiką atsikračiau nereikalingų dvejonių, pamačiau, kaip keičiasi tiek asmeninis gyvenimas, tiek karjera.
-Jonas Nainys

KAM SKIRTA ŠI KNYGA?

ŠI KNYGA SKIRTA KIEKVIENAM ASMENIUI...

Kuriam vis dar nepavyko išsiaiškinti iš kur atsiranda vidinė motyvacija veikti: grįžus po įtemptos dienos kartais mes turime jėgų daryti kažką daugiau, o kartais tiesiog norime kristi į lovą ir ilsėtis.

Knygoje “Vertybių Faktorius” rasite atsakymą kaip atrasti vidinį motyvacijos šaltinį dalykams kuriuos norite atlikti ir kaip dienos pabaigoje turėti daugiau energijos nei dienos pradžioje? 
Kuriam žmonių elgesys ir jo motyvai yra įdomūs, tačiau kartais nesuprantami: už kiekvienos pasaulio sistemos, verslo, šeimos sprendimų ir t.t. slypi žmogus su savo motyvais, kurių mes ne visuomet suprantame.

Knygoje “Vertybių Faktorius” jūs atrasite atsakymus kodėl žmonės priima vienokius ar kitokius sprendimus. Suvokdami tai, galėsite "skaityti" žmonių elgesį, kuris pasako daug daugiau, nei žmogaus žodžiai.
Kuriam vis dar nepavyko išsiaiškinti kokia yra jo gyvenimo esmė: sutiksiu su jumis – tai nėra lengva. Greičiausiai tai yra vienas sunkiausių tuo pačiu ir pačių įdomiausių klausimų kokius žmogus gali atsakyti.

Knygoje “Vertybių Faktorius” rasite įdomius pasvarstymus, teoriją, mokslą analizuojantį gyvenimo prasmę ir metodus kurie jums padės išgryninti savo gyvenimo esmę.
Kuriam smalsu tobulėti ir mokintis, tačiau nesiseka pritaikyti įgautas žinias: žinios be pritaikymo yra tik informacija. Norint pasiekti didesnius rezultatus, svarbu išmoktas žinias pritaikyti praktikoje.

Šioje knygoje pateikiami atsakymai kodėl kai kurias žinias sugebame pritaikyti, o kai kurias tiesiog pamirštame. Perskaitę knygą suvoksite kaip maksimaliai panaudoti visas turimas žinias.
Kuris yra užstrigęs neįkvepiančioje ar atsibodusioje karjeroje: kiekvienam iš mūsų pasitaiko šis karjeros etapas. Tai yra labai normalu.

Šioje knygoje jūs suprasite kodėl jūsų karjera ar verslas jūsų nebedaro laimingais ir ką daryti tokiu atveju, kad grąžintumėte meilę darbui ir džiaugsmą gyvenimui.
Kuris ieško atsakymų kaip atstatyti santykį su artimu žmogumi: surasti lygiavertį, tavo misiją ir gyvenimo būdą suprantantį partnerį šiais laikais yra itin sunku. Santykių tema yra numeris vienas populiariausia tema socialinėje medijoje. Ne be priežasties.
 
Šioje knygoje rasite unikalią ir laiko patikrintą paslaptį kuri leis ne tik atstatyti santykius su artimais žmonėmis - mama, tėčiu, sese ar broliu - tačiau taip pat rasite ir unikalų būdą kaip patiesti tvirtą pagrindą santykiui su antrąja puse.
Kurį kamuoja žemas imunitetas ir žema energija: šiuolaikiniame medicinos pasaulyje daktarai jau pripažįsta, kad mintys daro įtaką jūsų fiziologijai. Fiziologiniai simptomai tokie kaip dažnas sergamumas ar energijos trūkumas yra tiesiogiai susijęs su jūsų daromais veiksmais ir sprendimais kiekvieną dieną.
 
Šioje knygoje pristatomi metodai padės užtikrinti aiškią kryptį, stiprų imunitetą, norą ir įkvėpimą veikti ir nuolatinę įkvėpto gyvenimo būseną.

Apie autorių...

Dr John Demartini pasaulyje pripažintas žmogaus elgesio ekspertas. Jis praleido daugiau nei 4 dešimtmečius atlikdamas mokslinius tyrimus 297-iose disciplinose. 

John'o kūrybą studentai apibūdino kaip „išsamiausią darbų rinkinį“, „didelę išminties biblioteką“ ir „aukščiausio ir vertingiausio lygio išmintį“.

Dr. Demartini yra daugiau nei 40ties asmeninio augimo knygų ir rankraščių autorius, tokių kaip bestseleris „Proveržio Patirtis“, kuri buvo išverstas į daugiau nei 36 kalbas.

PIRKDAMI ŠIĄ KNYGĄ TAIP PAT PAREMSITE LABDAROS FONDĄ...

Gerbiami skaitytojai, pirkdami šią Dr John Demartini'o knygą, taip pat aktyviai prisidėsite prie kilnios labdaros ir paramos fondo "Angelo akys" vizijos įgyvendinimo. Šio fondo vizija -"Siekti, kad vaikai turėtų ir išlaikytų gerą regėjimą, leidžiantį jiems pilnavertiškai patirti vaikystės džiaugsmus, gerai mokytis, reikiamai pasiruošti gyvenimui ir ateities veikloms." 5 procentai knygos kainos bus skiriami labdaros ir paramos fondo "Angelo akys" veiklai paremti. Daugiau apie fondą galite paskaityti www.angeloakys.lt

NUO 2020 m. SPALIO MĖN. DAUGIAU NEI 10000 LIETUVIŲ JAU PERSKAITĖ DR JOHN DEMARTINI KNYGAS...

ŠTAI KĄ KAI KURIE IŠ JŲ MANO:

Kiekvienam nupirkusiam knygą "Vertybių Faktorius" mes padovanosime...

KURSĄ "ATRASK VIDINĮ LYDERĮ": šiame daugiau nei 4 valandų video paskaitų kurse Neo Ross pristato praktines temas ir pratimus, kurie padės knygoje perskaitytą informaciją pritaikyti praktikoje. Šiame kurse pristatomos temos: kaip atrasti vidinį motyvacijos šaltinį, aukščiausias žmogaus potencialo taškas, vertybių nustatymo pratimas ir jo demonstracija, kas yra gyvenimo esmė, ir t.t.
VERTĖ: 148 EUR
NERIBOTA NARYSTĖ FACEBOOK GRUPĖJE "PROVERŽIO KLUBAS": šioje grupėje kartu su kitų kursų studentais išmoksite papildomų metodų kaip greičiau ir efektyviau pritaikyti knygoje pateikiamas žinias. Grupė rasite šiuos mokymus: Proveržis 101 ir Emociniai Blokai 101. Kartu su 1100+ bendraminčių pajusite Vertybių Faktorių greičiau!
VERTĖ: 297 EUR
KONKURSAS!!! LAIMĖK 250 EUR VERTĖS DOVANŲ ČEKĮ: kad šis pirkinys suteiktų jums truputį azarto, nusprendėme kiekvieną mėnesį vienam laimingajam padovanoti dovaną. Lapkričio mėnesį pirkusieji asmenys turi galimybę laimėti 250 EUR dovanų čekį, kurį galės panaudoti Neo Ross International sukurtoms programoms, narystėms, individualioms konsultacijoms ar ateityje išleidžiamoms knygoms įsigyti. 
VERTĖ: 250 EUR
INDIVIDUALI SESIJA SU NEO ROSS KOMANDA: mums ypatingai svarbu, kad ši knyga nebūtų dar viena knyga jūsų lentynoje. Individualios sesijos su Neo Ross komandos nariu jūs dar greičiau suprasite kaip pritaikyti knygoje perskaitytas žinias ir atrastus pratimus. Sesijos trukmė - 30 min.
VERTĖ: 100 EUR
NEMOKAMAS PRISTATYMAS LIETUVOJE: pasinaudok galimybe ir už knygos pristatyma Lietuvoje nemokėk! Užsakius knygą mes pristatysime knygą į artimiausią Omniva paštomatą. Pristatymas į užsienį kainuoja 6.88 eur.

TIKROS PROVERŽIO STUDENTŲ ISTORIJOS...

PALIETUSIOS DAUGELIO ŽMONIŲ GYVENIMUS.

DR. JOHN F. DEMARTINI 

VERTYBIŲ FAKTORIUS

ĮKVEPIANČIO IR PILNAVERČIO GYVENIMO PASLAPTIS

Nuo šiol taip pat turite galimybę atsiskaityti Paypal arba tiesioginiu pavedimu į UAB "Tobulėjimo Projektai" SEB Bankas atsiskaitomąją sąskaitą. Esant poreikiui, prašome susisiekti mailing@neoross.com
Kontaktinė Informacija
Prekės
Kaina
€19.68
€26.56
€49
€9
Atkreipiame dėmesį, jog nemokamas pristatymas Lietuvoje galioja su sąlyga, jog atsiimsite knygą iš artimiausio Omniva paštomato. Knygas į užsienį siunčiame naudodami "Lietuvos Paštas" siuntimo paslaugas. Jeigu pristatymo pageidaujate Lietuvoje, prašome įrašyti Omniva paštomato adresą.
Kortelės Informacija
Užsakymo krepšelis
Item
amount
Dynamically Updated
$XX.00

VIENKARTINIS PASIŪLYMAS: Nepraleisk progos įsigyti įkvepiančios dienos meditaciją su vienkartine 50% nuolaida. Ši meditacija paruošta remiantis pratimais, kuriuos rasite knygoje "Vertybių Faktorius". Atlikdami šią meditaciją kiekvieną rytą, jūs greičiau ir paprasčiau integruosite knygoje išmoktas žinias savo gyvenime, jūsų dienos atneš jums daugiau džiaugsmo, daugiau noro ir energijos veikti.

SAUGUS ATSISKAITYMAS
Privacy Guaranteed
100% Secure Information
Neo Ross International LLC 2020 Visos teisės saugomos.