148€ 39€/mėn

Sutaupote 74% (109) !

countdown
00 Years 00 Months 00 Weeks 00 Days 00 Hours 00 Minutes 00 Seconds

GYVENIMO PROVERŽIS SISTEMOS NARYSTĖ

"Netflix" visiems pasiruošusiems sparčiai augti - studentų mylimiausios Neo Ross programos vienoje vietoje.

148€ 39€/mėn

Sutaupote 73% (109€) !
Per metus (1308€) !

GYVENIMO PROVERŽIS SISTEMOS NARYSTĖ

LOREM IPSUM IS SIMPLY DUMMY TEXT OF THE PRINTING AND TYPESETTING INDUSTRY. LOREM IPSUM HAS BEEN THE INDUSTRY'S STANDARD

countdown
00 Years 00 Months 00 Weeks 00 Days 00 Hours 00 Minutes 00 Seconds

148€ 39€/mėn

Sutaupote 73% (109€) !
Per metus (1308€) !

GYVENIMO PROVERŽIS SISTEMOS NARYSTĖ

LOREM IPSUM IS SIMPLY DUMMY TEXT OF THE PRINTING AND TYPESETTING INDUSTRY. LOREM IPSUM HAS BEEN THE INDUSTRY'S STANDARD

countdown
00 Years 00 Months 00 Weeks 00 Days 00 Hours 00 Minutes 00 Seconds

148€ 39€/mėn

Sutaupote 74% (109€) !

GYVENIMO PROVERŽIS SISTEMOS NARYSTĖ

"Netflix" visiems pasiruošusiems sparčiai augti - studentų mylimiausios Neo Ross programos vienoje vietoje.

countdown
00 Years 00 Months 00 Weeks 00 Days 00 Hours 00 Minutes 00 Seconds

GYVENIMO PROVERŽIS SISTEMA

Jeigu ieškai bendruomenės, kuri tau padėtų pagaliau atrasti gyvenimo kryptį, pažadinti tavyje esantį potencialą, nuveikti daug daugiau gyvenime ir mėgautis vis didėjančia finansine grąža - kviečiame tave į savo pasaulinę šeimą!

Mūsų tikslas - sukurti bendruomenę, kurioje nuolat talpinamas aukščiausios kokybės turinys ir praktiniai pratimai lietuvių kalba. Daugelis studentų jau patvirtino, kad Gyvenimo Proveržis sistemoje būtent tai ir vyksta. Tiek savo patirtimis, tiek savo rezultatais.

60+ VALANDŲ

AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS TURINIO
VIENOJE VIETOJE

41 UNIKALUS PRATIMAS

NEABEJOTINAI ATNEŠANTIS REZULTATĄ
TAVO GYVENIME

1000+ VALANDŲ

ASMENINIŲ SESIJŲ SU PASAULINIO LYGIO SPECIALISTAIS

NAUJA IR UNIKALI PROGRAMA KIEKVIENĄ MĖNESĮ

Gyvenimo Proveržis susideda iš daugelio elementų. Kad šiuos elementus atrasčiau, man prireikė beveik 10 metų ir daugiau nei 300 000 Eur investicijų. Studijavau tiek garsiausiuose pasaulio universitetuose, mokiausi iš vienų žinomiausių autoritetų savo srityse. 

Šiandien pristatau šių mokslų sintezę: kolekiją, kuri padės labai stiprų pagrindą tavo Gyvenimo Proveržyje!

MEISTRIŠKO PLANAVIMO PASLAPTYS: Ką žino 3% pasaulio žmonių kurie pasiekia didesnius rezultatus nei likusieji 97% kartu sudėjus? Šiame kurse atskleidžiame planavimo įrankius kuriuos naudoja daugiausiai per istoriją pasiekę asmenys.
KAINA 148 

ĮTAKINGA PARTNERYSTĖ: Kaip atrodo įtakingas asmuo ir kaip santykius paversti iš komplikuotų į nepriklausomus ir visas gyvenimo sritis užpildančius santykius? Šiame kurse dalinamės praktiniais metodais kurie padės jums jūsų santykius paversti įtakingais ir įkvepiančiais. 
KAINA 148

SLAPTOJI HERMIO IŠMINTIS: Šios narystės kulminacija - kursas, kuriame analizuojame tūkstančius metų plėtojamą filosofiją, kuri iki šiol buvo prieinama nedaugeliui žmonių. Šiame kurse išmoksite senovės paslaptis ir kokius rezultatus pasiekia žmonės pritaikę šią filosofiją.
KAINA 148

LYDERYSTĖS ALCHEMIJA: Ką bendro turi žinomiausi istorijos lyderiai? Kokius būdo bruožus jie demonstruoja? Šiame kurse pristatome praktinius metodus kurie padės neutralizuoti autoritetų įtaką jūsų gyvenimui, o vėliau ir susitapatinti su savo mėgstamiausiais autoritetais ir herojais. 
KAINA 148

FINANSINĖS LAISVĖS PSICHOLOGIJA: Kodėl vieni žmonės pasiekia finansinę laisvę, o kiti ne, nors ir turi visus tam skirtus įrankius? Finansinė laisvė pirmiausia prasideda mintyse. Šiame kurse pateikiame pratimus ir įrankius kurie nuolatos jums padės lavinti finansiškai gausų mąstymą. 
KAINA 148

GYVENIMO STILIAUS GIDAS: Kaip susikurti gyvenimo dizainą kurį mylėtumėte kiekvieną dieną, o ne tris ar keturis kartus per metus? Šiame kurse pristatome praktinius patarimus ir skaičiuokles, kurie padės susikurti gyvenimo stilių kuris jus įkvepia kiekvieną dieną.
KAINA 148

SĖKMĖS PRINCIPAI: Žinomiausių pasaulyje mentorių sėkmės principų kolekcija. Kiekvieną iš principų analizuojame iš psichologinės arba mokslinės pusės, paaiškiname kodėl ir kaip jie veikia ir kaip tinkamai nusistatyti lūkesčius ir šiuos principus taikyti.
KAINA 148

VIEŠOJO KALBĖJIMO EKSPERTAI: Kokius principus ir metodus taiko žinomiausi pasaulio viešojo kalbėjimo ekspertai? Šiame kurse dalinamės praktiniais patarimais ir užduotimis kurios jums padės tapti profesonaliu pranešėju tiek gyvuose tiek ir nuotoliniuose susitikimuose.
KAINA 148

ASMENINIO BRANDO GURU: Kaip sukurti asmeninį prekinį ženklą, kuris būtų patrauklus jūsų klientams, darbdaviui ar verslo partneriams? Šiame kurse dalinamės pačiais naujausiais marketingo ir prekinio ženklo kūrimo patarimais, kurie jums padės sukurti patrauklų ir autentišką asmeninį brandą.
KAINA 148

SINCHRONIZACIJA IR KOSMOSO DIZAINAS: Kodėl kartais pagalvojus apie žmogų staiga sulaukiame iš jo žinutės? Sinchronizacijos principas šiandien yra paaiškinamas moksliškai. Šiame kurse surasite mokslinius atsakymus į vienus mistiškiausių klausimų. 
KAINA 148

PRODUKTYVUMO KODAS: Kaip pasiekti dvigubai daugiau per dvigubai trumpesnį laiką? Šiame kurse pristatome įvairiais projektų valdymo, asmenio laiko valdymo, biohackingo ir fizinio produktyvumo paslaptis, kurios jums padės pasiekti savo didžiausius tikslus per daug trumpesnį laiką. 
KAINA 148

JŪSŲ LAUKIA IR KELETAS PAPILDOMŲ DOVANŲ:

STRATEGINĖ SESIJA

SUKURTI INDIVIDUALIĄ PROGRAMĄ PAGAL JŪSŲ TIKSLUS

PRIVATI GRUPĖ

UŽDAROJE WHATSAPP APLIKACIJOJE TIK SISTEMOS STUDENTAMS

PROVERŽIO KLUBAS

FACEBOOK BENDRAMINČIŲ GRUPĖ
IR PRATIMAI

BONUS: SVEČIŲ MOKYMAI KIEKVIENĄ MĖNESĮ

KAIP ĮVEIKTI VIEŠUMO BAIMĘ - JONAS NAINYS

Šioje prezentacijoje kalbiname Joną Nainį, kuris dalinasi savo istorija į viešumą ir kaip įveikė baimes, kurios lydėjo atlikėją nuo pat pirmų dienų.

KONFLIKTAI POROJE IR ŽINIOS PADEDANČIOS JUOS ĮVEIKTI - ARNAS MARKEVIČIUS

Šioje prezentacijoje kalbiname lektorių Arną Markevičių, kuris dalinasi savo gausia teorine ir veikiančia praktine patirtimi apie santykius, konfliktus ir praktinius patarimus kaip juos įveikti.

KAIP SUKURTI STABILIAS PAJAMAS NESTABILIAIS LAIKAIS - JURIJUS CLAVAS

Šioje prezentacijoje kalbiname Jurijų Clavąį, kuris dalinasi savo sukaupta didžiule patirtimi investavime ir kaip pasinaudoti net ir sunkiausiomis akimirkomis rinkoje ir, žinoma, laimėti.

PRODUKTYVAUS MIEGO GIDAS - VITALIJUS MAJOROVAS

Vitalijus Majorovas - miego biohakeris, kuris ištyrė daugiau nei 200 skirtingų būdų kurie pagerina miego kokybę. Šiose mokymuose Vitalijus dalinasi atradimų kulminacija ir kaip jūs galite pagerinti savo miego kokybę jau dabar.

ISTORIJŲ PASAKOJIMO PASLAPTYS - RYTIS JUOZAPAVIČIUS

Rytis Juozapavičius - žurnalistas, zen praktikas ir istorijų pasakojimo meistras! Šiuose mokymuose rytis dalinasi savo unikalia patirtimi pasakojant istorijas - nuo istorijos dizaino iki balso intonacijos.

TIKROS STUDENTŲ ISTORIJOS

NAUJIENA - MOKĖJIMAI TAIP PAT GALIMI TIESIOGINIU PAVEDIMU ARBA PAYPAL SISTEMA. 
PARAŠYKITE UŽKLAUSĄ MAILING@NEOROSS.COM
Kontaktinė Informacija
Prekės
Kaina
€39 every month
Kortelės Informacija
Užsakymo krepšelis
Item
amount
Dynamically Updated
$XX.00
 

KĄ GAUSITE ĮSIGIJĘ

  • Neribotą prieigą prie kurso turinio
  • A klasės pagalbą darant užduotis
  • 148 Eur vertės mokymų modulį kiekvieną mėnesį
  • ​Pirmenybę dalyvauti svečių mokymuose gyvai
  • ​Studentų paramą ir mūsų komandos pagalbą WhatsApp privačioje grupėje
  • ​Individualią planavimo sesiją su sistemos turinio ekspertu
  • ​Neribotą prieigą prie "Proveržio Klubas" grupės
  • ​Grupinius QnA skambučius su Neo Ross 

VISO VERTĖ 1776 EUR

KAINA ŠIANDIEN 39 EUR / MĖN 

*GALITE ATŠAUKTI BETKADA