148 €/mėn 
43,9 €/mėn

Neo Ross Akademija

Praktinių mokymų platforma kiekvienam ieškančiam įkvepiančios gyvenimo krypties, didesnio pasitikėjimo savimi, mylimos veiklos ir finansinės gausos.

148€ 39€/mėn

Sutaupote 73% (109€) !
Per metus (1308€) !

GYVENIMO PROVERŽIS SISTEMOS NARYSTĖ

LOREM IPSUM IS SIMPLY DUMMY TEXT OF THE PRINTING AND TYPESETTING INDUSTRY. LOREM IPSUM HAS BEEN THE INDUSTRY'S STANDARD

countdown
00 Years 00 Months 00 Weeks 00 Days 00 Hours 00 Minutes 00 Seconds

148€ 39€/mėn

Sutaupote 73% (109€) !
Per metus (1308€) !

GYVENIMO PROVERŽIS SISTEMOS NARYSTĖ

LOREM IPSUM IS SIMPLY DUMMY TEXT OF THE PRINTING AND TYPESETTING INDUSTRY. LOREM IPSUM HAS BEEN THE INDUSTRY'S STANDARD

countdown
00 Years 00 Months 00 Weeks 00 Days 00 Hours 00 Minutes 00 Seconds

148 €/mėn 
43.9€/mėn

NEO ROSS AKADEMIJA

Praktinių mokymų platforma kiekvienam ieškančiam įkvepiančios gyvenimo krypties, didesnio pasitikėjimo savimi, mylimos veiklos ir finansinės gausos.

NEO ROSS AKADEMIJA - KAS TAI?

Jeigu ieškai bendruomenės, kuri tau padėtų pagaliau atrasti gyvenimo kryptį, pažadinti tavyje esantį potencialą, panaikinti visus tau trugdančius įsitikinimus, baimes, atrasti mylimą veiklą ir paversti ja pajamas generuojančia veikla, nuveikti daug daugiau gyvenime ir mėgautis vis didėjančia finansine grąža - kviečiame tave į savo pasaulinę šeimą!

Mūsų tikslas - sukurti bendruomenę, kurioje nuolat talpinamas aukščiausios kokybės turinys, praktiniai pratimai, gyvi užsiėmimai, žaidimai, konkursai ir dar daugiau. Daugelis studentų jau patvirtino, kad Neo Ross Akademijoje būtent tai ir vyksta. Tiek savo patirtimis, tiek savo rezultatais.

60+ VALANDŲ

AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS TURINIO
VIENOJE VIETOJE

41 UNIKALUS PRATIMAS

NEABEJOTINAI ATNEŠANTIS REZULTATĄ
TAVO GYVENIME

1000+ VALANDŲ

ASMENINIŲ SESIJŲ SU PASAULINIO LYGIO SPECIALISTAIS

24 PRAKTINIAI SEMINARAI

KIEKVIENĄ MĖNESĮ JŪS PRISIJUNGSITE PRIE 2 GYVŲ UŽSIĖMIMŲ

MĖNESIO IŠŠŪKIS

KIEKVIENĄ MĖNESĮ JŪS ĮVEIKSITE IŠŠŪKĮ PADĖSIANTĮ JUMS PASIEKTI TIKSLUS

ŽAIDIMAI IR KONKURSAI

KAD MOKYTIS BŪTŲ LINKSMIAU, DALYVAUSITE ŽAIDIMUOSE 

SERTIFIKAVIMAS

GALIMYBĖ GAUTI KURSŲ BAIGIMO SERTIFIKATUS 

AMBICINGA BENDRUOMENĖ

PUIKI VIETA UŽMEGSTI NAUJAS IR ĮKVEPIANČIAS PAŽINTIS

SĖKMĖS ĮRANKIAI

SPECIALŪS ĮRANKIAI KURIŲ PAGALBA PASIEKSITE TIKSLUS DAUG GREIČIAU

Į REZULTATUS ORIENTUOTOS STUDIJOS
SU AUKŠČIAUSIAIS ŠIOS SRITIES PROFESIONALAIS...

Neo Ross Akademija susideda iš daugelio elementų. Kad šiuos elementus atrasčiau, man prireikė beveik 10 metų ir daugiau nei 300 000 Eur investicijų. Studijavau tiek garsiausiuose pasaulio universitetuose, mokiausi iš vienų žinomiausių autoritetų savo srityse. 

Šiandien pristatau šių mokslų sintezę: kolekiją, kuri padės labai stiprų pagrindą tavo asmeniniame ir profesiniame gyvenime.

GYVENIMO ESMĖS ATRADIMAS: Kas yra gyvenimo esmė? Kodėl kai kurie žmonės ją atranda, o kai kurie ieško visą gyvenimą? Šiame kurse pristatome praktinius įrankius, kurie jums padės atrasti gyvenimo esmę, išsiaiškinti vertybes, sukurti viziją ir padėti pirmą didelį žingsnį įkvepiančio gyvenimo kelyje.
KAINA 148 

UNIVERSALIEJI DĖSNIAI: Beveik visi žinomiausi istorijoje asmenys suvokė, kad pasaulyje (ir visatoje) egzistuoja tvarka, kuri yra didesnė ir galingesnė nei žmonių sukurti įstatymai. Šiame kurse sužinosite pagrindinius universaliuosius dėsnius.
KAINA 148 

EMOCINIŲ BLOKŲ ŠACHMATAS: Kaip suprasti ir atrasti kas mus stabdo nuo tikslų pasiekimo? Tiek teigiamos, tiek neigiamos emocinės reakcijos kurias patyrėte gyvenime turį didžiulę įtaką jūsų gyvenimo progresui. Šiame kurse atrasite kaip tai vyksta, kaip identifikuoti blokus ir kaip juos neutralizuoti.
KAINA 148 

MEISTRIŠKO PLANAVIMO PASLAPTYS: Ką žino 3% pasaulio žmonių kurie pasiekia didesnius rezultatus nei likusieji 97% kartu sudėjus? Šiame kurse atskleidžiame planavimo įrankius kuriuos naudoja daugiausiai per istoriją pasiekę asmenys.
KAINA 148 

ĮTAKINGA PARTNERYSTĖ: Kaip atrodo įtakingas asmuo ir kaip santykius paversti iš komplikuotų į nepriklausomus ir visas gyvenimo sritis užpildančius santykius? Šiame kurse dalinamės praktiniais metodais kurie padės jums jūsų santykius paversti įtakingais ir įkvepiančiais. 
KAINA 148

SLAPTOJI HERMIO IŠMINTIS: Šios narystės kulminacija - kursas, kuriame analizuojame tūkstančius metų plėtojamą filosofiją, kuri iki šiol buvo prieinama nedaugeliui žmonių. Šiame kurse išmoksite senovės paslaptis ir kokius rezultatus pasiekia žmonės pritaikę šią filosofiją.
KAINA 148

LYDERYSTĖS ALCHEMIJA: Ką bendro turi žinomiausi istorijos lyderiai? Kokius būdo bruožus jie demonstruoja? Šiame kurse pristatome praktinius metodus kurie padės neutralizuoti autoritetų įtaką jūsų gyvenimui, o vėliau ir susitapatinti su savo mėgstamiausiais autoritetais ir herojais. 
KAINA 148

FINANSINĖS LAISVĖS PSICHOLOGIJA: Kodėl vieni žmonės pasiekia finansinę laisvę, o kiti ne, nors ir turi visus tam skirtus įrankius? Finansinė laisvė pirmiausia prasideda mintyse. Šiame kurse pateikiame pratimus ir įrankius kurie nuolatos jums padės lavinti finansiškai gausų mąstymą. 
KAINA 148

GYVENIMO STILIAUS GIDAS: Kaip susikurti gyvenimo dizainą kurį mylėtumėte kiekvieną dieną, o ne tris ar keturis kartus per metus? Šiame kurse pristatome praktinius patarimus ir skaičiuokles, kurie padės susikurti gyvenimo stilių kuris jus įkvepia kiekvieną dieną.
KAINA 148

SĖKMĖS PRINCIPAI: Žinomiausių pasaulyje mentorių sėkmės principų kolekcija. Kiekvieną iš principų analizuojame iš psichologinės arba mokslinės pusės, paaiškiname kodėl ir kaip jie veikia ir kaip tinkamai nusistatyti lūkesčius ir šiuos principus taikyti.
KAINA 148

VIEŠOJO KALBĖJIMO EKSPERTAI: Kokius principus ir metodus taiko žinomiausi pasaulio viešojo kalbėjimo ekspertai? Šiame kurse dalinamės praktiniais patarimais ir užduotimis kurios jums padės tapti profesonaliu pranešėju tiek gyvuose tiek ir nuotoliniuose susitikimuose.
KAINA 148

Neo misija padėti kitiems įkvėpė mane ir tūkstančius kitų. Aš asmeniškai mačiau rezultatus, kuriuos jis sugebėjo pasiekti savo ir daugelio kitų gyvenime. Jis yra žmogus, kuris padarys viską, kad pasiektų rezultatą keičiant žmonių gyvenimus. Dabar atėjo laikas tau surinkti tinkamas žinias ir pasiekti geresnius rezultatus.

-Dr John Demartini

Studijų ir mokslo pasaulyje esu jau keleta dešimtmečių. Neo sutikau prieš 7 metus, kuomet jis mokėsi universitete. Mačiau jo užsispyrimą ir norą tobulėti. Sekiau jo progresą pasaulyje. Tai ką pasiekė Neo - žavi mane patį. Dažnai miniu Neo pasiekimus studentams savo paskaitų metu. Esu įsitikinęs, Neo yra vienas geriausių savo srities specialistų.

-Doc. Dr. Petras Oržekauskas

JŪSŲ LAUKIA IR KELETAS PAPILDOMŲ DOVANŲ:

STRATEGINĖ SESIJA

SUKURTI INDIVIDUALIĄ PROGRAMĄ PAGAL JŪSŲ TIKSLUS

PRIVATI GRUPĖ

UŽDAROJE WHATSAPP APLIKACIJOJE TIK SISTEMOS STUDENTAMS

PROVERŽIO KLUBAS

FACEBOOK BENDRAMINČIŲ GRUPĖ
IR PRATIMAI

BONUS: SVEČIŲ MOKYMAI KIEKVIENĄ MĖNESĮ

KAIP ĮVEIKTI VIEŠUMO BAIMĘ - JONAS NAINYS

Šioje prezentacijoje kalbiname Joną Nainį, kuris dalinasi savo istorija į viešumą ir kaip įveikė baimes, kurios lydėjo atlikėją nuo pat pirmų dienų.

KONFLIKTAI POROJE IR ŽINIOS PADEDANČIOS JUOS ĮVEIKTI - ARNAS MARKEVIČIUS

Šioje prezentacijoje kalbiname lektorių Arną Markevičių, kuris dalinasi savo gausia teorine ir veikiančia praktine patirtimi apie santykius, konfliktus ir praktinius patarimus kaip juos įveikti.

KAIP SUKURTI STABILIAS PAJAMAS NESTABILIAIS LAIKAIS - JURIJUS CLAVAS

Šioje prezentacijoje kalbiname Jurijų Clavąį, kuris dalinasi savo sukaupta didžiule patirtimi investavime ir kaip pasinaudoti net ir sunkiausiomis akimirkomis rinkoje ir, žinoma, laimėti.

PRODUKTYVAUS MIEGO GIDAS - VITALIJUS MAJOROVAS

Vitalijus Majorovas - miego biohakeris, kuris ištyrė daugiau nei 200 skirtingų būdų kurie pagerina miego kokybę. Šiose mokymuose Vitalijus dalinasi atradimų kulminacija ir kaip jūs galite pagerinti savo miego kokybę jau dabar.

ISTORIJŲ PASAKOJIMO PASLAPTYS - RYTIS JUOZAPAVIČIUS

Rytis Juozapavičius - žurnalistas, zen praktikas ir istorijų pasakojimo meistras! Šiuose mokymuose rytis dalinasi savo unikalia patirtimi pasakojant istorijas - nuo istorijos dizaino iki balso intonacijos.

TIKROS STUDENTŲ ISTORIJOS

NAUJIENA - MOKĖJIMAI TAIP PAT GALIMI PAYPAL SISTEMA.
PARAŠYKITE UŽKLAUSĄ MAILING@NEOROSS.COM
Kontaktinė Informacija
Prekės
Kaina
€43.90 every month
Kortelės Informacija
Užsakymo krepšelis
Item
amount
Dynamically Updated
$XX.00
 

KĄ GAUSITE ĮSIGIJĘ

  • Neribotą prieigą prie kurso turinio
  • A klasės pagalbą darant užduotis
  • 148 Eur vertės mokymų modulį kiekvieną mėnesį
  • ​Pirmenybę dalyvauti svečių mokymuose gyvai
  • ​Studentų paramą ir mūsų komandos pagalbą WhatsApp privačioje grupėje
  • ​Individualią planavimo sesiją su sistemos turinio ekspertu
  • ​Neribotą prieigą prie "Proveržio Klubas" grupės
  • ​Grupinius QnA skambučius su Neo Ross 

VISO VERTĖ 148 EUR / MĖN

KAINA ŠIANDIEN 43,9 EUR / MĖN 

*GALITE ATŠAUKTI BETKADA